(Batuta) Rroftë kujdesi atnor i naltmadhënis!!!

0
1613

Filmat shqiptar jane karakterizuar nga shume batuta te forta e argetuese, si kjo e aktorit, regjisorit Ferdinand Radi ne rolin e nje xhandari te Zogut ne filmin “Historiani dhe kameleoni”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here