EMOCIONI I NJE DUBLI | “NUSJA DHE SHTETRRETHIMI”!

0
453

 

Cikli i emisionit “Emocioni i nje dubli”
Filmi “Nusja dhe shtetrrethimi”
Stafi dhe aktoret tregojne episode te ndryshme dhe ndajne eksperiencen e tyre nga xhirimiet e filmit.

____________________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here