Foto e ditës | Dy artistë të mëdhenj, krenari e artit shqiptar!

0
840

Nikolin Xhoja dhe Vace Zela ne nje foto te vecante, dy artiste te medhenj nder te cilet mund te krenohet arti skenik shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here