(Foto e ditës ) Gentian Demaliaj (1975-2015)

0
414

Gentian Demaliaj (1975-2015)
Vokalisti i grupit “Djemte e detit”.
Yll i pashuar i rrokut shqiptar!
I paharruar!

“Ti jo mos u ngrys, prej deshperimit dhe nese çasti, ty te genjen pra hesht ti nen driten e ketij mundimi, se neser patjeter ty gazi te vjen”

“Drite, drite kam ne shpirt, eshte skena djepi im. Sot e tutje pergjithmone, jeta dhimbje nuk do kete. Cdo gje mua me takon, sepse zoti jam une vete. Thyej boten mes per mes. Kohe qe izolimi vdes…..”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here