Foto galeri e filmit “Në ditët e pushimeve” | 40 vjet që nga shfaqja!

0
1582

Almanaku i Filmit Shqiptar te Kinostudios “Shqiperia e re”
“Ne ditet e pushimeve” eshte filmi qe pati shfaqjen ne qershor 1983 ne kinemate e Tiranes, 40 vjet me pare. 1983-2023.

Me poshte skeda informative e filmit si dhe nje album i gjere fotografik nga ky film.


_________________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013
Fotot jane kontribut i administratoreve te faqes Erald.B

Follow us :
Blog: https://albaniancinematography.blogspot.com/
Vimeo: Kinematografia Shqiptare (vimeo.com)
Facebook: https://www.facebook.com/ksh.faqjazyrtare
Dailymotion: https://www.dailymotion.com/kinematografiashqiptareartisporti
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here