Java e 20-të e Serie A

0
308

Ndeshjet dhe tabela e lasifikimit për Serie A

Ndeshjet dhe klasifikimi pas javës së 20të të Serie A

Bologna          1 – 2    Milan 

Sampdoria      0 – 2    Juventus 

Inter               4 – 0   Benevento 

Spezzia           0 – 1   Udinese 

Crotone           0 – 3  Genova 

Atalanta          1 – 3   Lazio 

Cagliari           1 – 1   Sassuolo 

Napoli             2 – 0   Parma 

Roma              3 – 1   Verona 

Torino             1 – 1   Fiorentina

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here