1 COMMENT

  1. Pa asnje dyshim kengetarja me e mire e viteve 80-90 dhe nje nder kengetaret me te mira te historise se muzikes shqiptare. Per mendimin tim vetem Vace Zela ishte para saj. Parashqevi Simaku do mbetet ne histori si artistja me e kompletuar si ikona, enigma e muzikes Shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here