(MINUTA GAZMORE) “PËR NJË DITE I ÇMENDUR”!

0
1492

 

MINUTA GAZMORE | “PËR NJË DITE I ÇMENDUR”!
Telekomedi e shkurter e vitit 1986 (RTSH).
Pjese nga veprimtaria e aktorit te madh te humorit shqiptar, Koco Devole.
Nderim dhe respekt!

_______________
Mundesuar nga Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe nga v. 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here