MINUTA GAZMORE | “SAHATI I ELEKTRIKUT”!

0
1015

 

MINUTA GAZMORE
“Sahati i elektrikut”
Disa minuta me aktoret e humorit te estrades se Tiranes:
Xhemal Myftiu, Marjana Kondi dhe Vegim Xhani

Shkeputur nga nata festive e nderrimit te viteve 1990

_______________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here