(VIDEO) MINUTA MUZIKORE | EMA QAZIMI – KOLAZH NË “KËNGËT E SHEKULLIT”!

0
1548

ZERA TE ARTE – EMA QAZIMI NE “KENGET E SHEKULLIT”
Interviste e shkurter e karrieres artistike dhe nje kolazh kengesh nga repertori i mbretereshes se muzikes se lehte.Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts to your email.

Leave a Reply