Në kërkim të një emri | Kush është në foto ?

0
617

Nje nga temat e kesaj faqe, ka qene dhe vazhdon te jete “Ne kerkim te nje personazhi”, ose “Kush eshte ne foto?”.

Eshte kjo nje menyre zbavitese per te gjithe te interesuarit dhe ato qe duan te provojne njohurite rreth artisteve tane dhe artit skenik.

Sot kemi zgjedhur kete personazh shume te njohur. Gjeni kush eshte ne kete foto shkeputur ne rinine e tij.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here