Pa fjalë!

0
494

Data shënonte 23 prill i vitit 2017. Pak para fundit të ndeshjes, Leo Messi sapo ka shënuar golin e tretë për të fiksuar rezultatin përfundimtar, Real 2 – Barcelona 3. Ishte momenti kur pas golit, ndalon përpara tribunës kryesore të Santiago Bernabeu dhe krejt i heshtur, e bën edhe më therrëse dhimbjen e madrilenëve!
Në përgjithësi, një foto vlen sa një mijë fjalë.
Shpesh, një moment, vlen sa historia!

 

Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts to your email.

Leave a Reply