Syçkat si ato te tuat……..

0
1146

Rubrika me argetuese e “Foto batutes” nga e cila kjo faqe ndan dhe sjell ne kujtese me publikin nepermjet fotove batutat me te bukura nga filmat ose teatri.

Jemi ne komendine brilante te shkruar nga T. Laco “Shi ne plazh”, njera nga me te ndjekurat akoma sot nga publiku shqiptar.

Syçkat si ato te tuat, jo nuk gjenden ne dynja,
lum ai qe i ka shijuar, frike nga vdekja jo nuk ka!
Ermira Bahidi – Gjata

________________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013


Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Leave a Reply