TEATRI NË EKRAN | HISTORI “ZOOPARKU”!

0
916

TEATRI NE EKRAN – HISTORI “ZOOPARKU”
Video si me poshte:

TEATRI NE EKRAN | "HISTORI ZOO PARKU" – Kinematografia Shqiptare – 2 from Kinematografia Shqiptare on Vimeo.

Nje drame nga Eduard Albee.
Regjia: Kastriot Cipi.
Interpretojne: Robert Ndrenika “A.P” dhe N. Licja.
Skenografia: Fatbardh Marku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here