(VIDEO) “ÇARLI ÇAPLINI NE SHQIPËRI”!

0
854

(KOMEDI) ÇARLI ÇAPLINI NE SHQIPERI | TVSH

Nje telekomedi e shkurter me rregji te Leka Bungo, dhe interpretim te aktoreve te humorit Zef Deda dhe Sejfulla Myftari (Cekja), realizuar nga TVSH, ne vitet `90-te!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here