( VIDEO) DIALOG ME ARTISTIN E MERITUAR LEC BUSHATI!

0
1623

 

YJE TE SKENES SHQIPTARE |LEC BUSHATI
“Dialog me Artistin e merituar Lec Bushati”!
Nje dokumentare i shkurter dedikuar aktorit te shquar te teatrit “Migjeni” Shkoder dhe njeri nga veteranet e aktrimit te filmit shqiptar.
Nepermjet nje bisede pershkruhet karriera e gjate dhe e shkelqyer e aktorit shkodran.

Prodhim i Radio Televizionit Shqiptar.

_________________
Kinematograifa Shqiptare 2013-2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here