(VIDEO) Fragment nga drama “Familja e peshkatarit”!

0
1073

Nje fragment nga drama e mirenjohur “Familja e peshkatarit” te Sulejman Pitarkes (A.P). Interpretojne ne kete pjese aktoret, Naim Frasheri (A.P); Reshat Arbana (A.P) dhe Drita Pelinku (A.M)

TEATRI “FAMILJA E PESHKATARIT” from Kinematografia Shqiptare on Vimeo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here