(VIDEO HOMAZH) YJE TË SKENËS | GEZIM KRUJA NË VITE!

0
2041

Video homazh mjeshtrit te humorit Gezim Kruja (1939-2020).
Artist i merituar! 
Kolazh me gazmore, skece e humor nga artisti i madh njeri nga simbolet e humnorit shqiptar. Nderim dhe respekt !!!

______________________________

_______________________

Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here