(VIDEO) INTERVAL MUZIKOR | BASHKIM ALIBALI & NERTILA KOKA – “URIMI YT”!

0
1981

 

INTERVAL MUZIKOR | ZERA TE ARTE TE MIKROFONIT TE KENGES!
Bashkim Alibali dhe Nertila Koka me kengen “Urimi yt” ne spektaklin “Stafeta e kengeve” ne vitin 1987.

________________
Kinematografia Shqiptare 2013-2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here