(VIDEO) INTERVAL MUZIKOR | IRMA LIBOHOVA!

0
1418

INTERVAL MUZIKOR | ZERA TE ARTE TE MIKROFONIT TE KENGES!
Irma Libohova
1 – “Me dhe drite nga syri yt” 1979 (Fest. 18-te ne RTSH
2 – “S`eshte loder dashuria”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here