(VIDEO) “Kohë e pakryer”!

0
1308

Dokumentari : “Kohe e pakryer”
Keshtu mban titullin ky dokumentare interpretuar nga Serafin Fanko ne Mars 2001.
Ikona e skenes shqiptare, Serafin Fanko i flet qytetit te tij te lindjes, pershkuran etapat historike dhe figurat me te rendesishme te ketij qyteti.
Prodhim i Radiotelevizionit Shqiptar TVSH- 2001

__________________
Kinematografia Shqiptare 2013-2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here