(VIDEO) Kolona zanore e filmit “Në shtëpine tonë”!

0
623

 

Kolona zanore e filmit “Në shtëpine tonë”!

Vace Zela – “Ne shtepine tone”.
Sigla hapese e filmit “Ne shtepine tone” nen tingujt e kolones zanore te kompozuar nga maestro Aleksander Peci ne vitin 1979 dhe ne interpretimin e kengetares se madhe Vace Zela.

#KinematografiaShqiptare             #MuzikeFilmash

_________________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here