(VIDEO) KOMEDIA “8 PERSONA PLUS”!

0
2032

 

“8 PERSONA PLUS”
Komedi nga Ferdinand Radi
Skenografia: Agim Zajmi
Regjisoret: Andon Qesari dhe Ferdinand Radi

Interpretojne aktoret e Teatrit Popullor
Roland Trebicka……Filipi
Luiza Xhuvani…….Merjemja
Yllka Mujo……Ermenixhilda
Vangjel Toci…..Bojaxhiu
Pavlina Mani…..Ballkizi
Luftar Pajo…….Cercizi
Suela Konjari…..Flora
Gezim Rudi……Sandri

___________________

Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013


Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts to your email.

Leave a Reply