(VIDEO) MINUTA GAZMORE | “POROSIA PËR DAJAK”!

0
1169

 

MINUTA GAZMORE | “POROSIA PËR DAJAK”!
Interpretojne aktoret e humorit Aleko Prodani dhe Cekja
____________
Kinematografia Shqiptare 2013-2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here