(VIDEO) MINUTA MUZIKORE | FREDERIK NDOCI!

0
1021

 

MINUTA MUZIKORE | ZERA TE ARTE TE MIKROFONIT TE KENGES!
Frederik Ndoci ne kenget:
“Ne cdo zemer njehere troket”
“Pranvera me nje lule nuk vjen”
“Vala dhe shkembi”
“Syte e tu”

Foto-video mundesuar nga “Kinematografia Shqiptare” – shkurt 2021

_____________

Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013


Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts to your email.

Leave a Reply