(VIDEO) “Po martojmë Malon”!

0
4584

Nje nder skecet qe ka hyre ne historine e humorit shqiptar ka qene edhe ky i shkruar me mjeshtri nga Pellumb Kulla dhe interpretuar po aq me mjeshteri nga aktoret e estrades se Fierit, protagonitet Arqile Lipe e Todi Llupi.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Discover more from Kinematografia Shqiptare - Sporti

Subscribe to get the latest posts sent to your email.