(VIDEO) Zef Deda, humoristi i madh i skenës shqiptare!

0
694

 

YJE TE SKENES SHQIPTARE
Zef Deda, humoristi i madh ne nje kolazh me skece dhe gazmore te interpretuara nga ai.
“Kunati i shokut Xhemal”; “Testamenti”; Me pianisten Dea Baba; “Profesor Idrizi dhe Mikeli”; “Rruget tona; “Mashtruesi” e te tjere qe na kane shoqeruar gjate viteve 80-te 90-te.

________
Kinematografia Shqiptare 2013-2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here