VAÇE ZELA (1939-2014) | VIDEO HOMAZH!

0
1908

___________________________

Homazh ikones se muzikes shqiptare, Vace Zela (1939-2014)
Sekuenca dhe kolazh me disa nga kenget e kenduara nga artistja e madhe.
Artiste e Popullit & Nderi i Kombit.

___________________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here