Foto e dites | Aktori dhe regjisori Bernard Kokalari!

0
1481

Nga rubrika e faqes “Foto e dites” kemi shkeputur nje kolazh fotosh te aktorit dhe regjisorit, njerit nga themeluesit e Estrades se Gjirokastres, Bernard Kokalari

“……..se kur s`ke se ku ta varesh frap e ne grep te mustaqes” “….trimeri me raki nuk behet…..ashtu? te shohim, vete do te te shpie perposhte ne kashte”!!!

Roli interpretuar ne vitin 1971 ne filmin “Malet me blerim mbuluar” dhe zoti Kokalari ne vitin 2020.

______________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe ne vitin 2013

Follow us:
Blog: https://albaniancinematography.blogspot.com/
Vimeo: Kinematografia Shqiptare (vimeo.com)
Facebook: https://www.facebook.com/ksh.faqjazyrtare
Dailymotion: https://www.dailymotion.com/kinematografiashqiptareartisporti
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here