(VIDEO) MINUTA GAZMORE | NGJARJE NGA LUFTA!

0
750

 

MINUTA GAZMORE
Nga arkivat e vitit 1990.
Nje ngjarje nga lufta (Partizanet dhe ballistet)!
Interpretojne aktore te Estrades Profesioniste te Fierit.

______________
Kinematografia Shqiptare ne aktivitet qe nga viti 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here